KOBRA - aktualizacja wersji 11-13 do wersji 14

Dostępność: duża ilość
Cena: 356,70 zł 356.70
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: KOB7

Opis

Aktualizacja systemu KOBRA wersji 11-13 do wersji 14

 

Wersja ta oferuje szereg nowych możliwości, a przede wszystkim współpracuje z nowszymi wersjami pakietu Microsoft Office, o czym piszemy poniżej.
Wersja nr 14 wyposażona jest również w aktualną kompleksową bazę cen, tj:

  • ceny materiałów, pracy sprzętu, ogólnokrajowe stawki kosztorysowe robocizny,
  • ceny robót, asortymentów, elementów i stanów,
  • ceny obiektów.

 

Za niewielką opłatą uzyskujecie Państwo nie tylko najnowszą wersję programu, ale również informacje cenowe, które pozwalają docenić kompleksowość systemu, jego sprawność i możliwości.

Wszelkich informacji na temat systemu, możliwości technicznych, jak również dostarczenia nowego klucza - udziela Pan Michał Waligórski - 61 864 25 91 do 93 w. 44

Postęp technologiczny w zakresie narzędzi informatycznych, a dotyczy to zarówno nowych, szybszych komputerów, jak i wykorzystującego te możliwości oprogramowania, stawia przed autorami programów użytkowych nowe zadania. Z jednej strony pojawiają się użytkownicy wyłącznie najnowszych wersji komputerów i systemów operacyjnych, a z drugiej istnieje cała rzesza przedsiębiorstw dysponujących starszymi, sprawdzonymi narzędziami oraz sprzętem. Jedni i drudzy oczekują, że program użytkowy, np. system kosztorysowania, będzie działał poprawnie w każdych warunkach.

W kolejnej wersji systemu kosztorysowego KOBRA skoncentrowaliśmy się na poprawkach wpływających na stabilność działania programu i współpracę z nowszymi wydaniami pakietu Microsoft Office oraz udoskonaliliśmy mechanizm przeszukiwania danych w katalogowej bazie normatywnej.

W nowej wersji programu będzie można obecnie wyszukać wszystkie pozycje bazy normatywnej:

  • w opisach których wystąpią podane przez użytkownika słowa "kluczowe" (szukanie wg opisu pozycji),
  • które posiadają początkowy fragment symbolu pozycji (szukanie wg symbolu),
  • które posiadają czynnik RMS w którego opisie wystąpią podane przez użytkownika słowa "kluczowe" (szukanie wg opisu czynnika RMS),
  • które posiadają podany przez użytkownika normatyw (szukanie wg normatywu RMS),
  • które posiadają wskazany przez użytkownika indeks KMB (lub zakres wskazanych indeksów).
    W ostatnim wymienionym przypadku szukania zwiększono dostępny "zakres" przeszukiwania.

 

Procedury szukania zostały poprawione i odpowiednio zoptymalizowane również w cennikach RMS, robót oraz cennikach producenckich.

Obok wyżej opisanych zmian usprawniono procedury dobierania cen i przecenę czynników RMS (zakładka LISTA RMS) oraz "hurtowego" kopiowania kosztorysów budowy/obiektu. Ulepszono sposób wyświetlania okien roboczych w banku kosztorysów (edycja danych opisowych, kartoteka inwestorów/wykonawców, kartoteka kodów CPV itp.) i sposób drukowania niektórych informacji na wydrukach.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl